Reklama:

Joj.sk na www.joj.sk – tv joj plus

Sponzorované odkazy

Richard Rybníček přišel v roce 2003 na slovenský trh s něčím úplně novým. Zaručil se konkurečním prostředím a pořádnou změnou, když se stal ředitelem v té době nové TV JOJ. V současnosti už JOJka rozběhla sedmý rok a v jejím čele stojí Richard Flimel.

Veškeré podrobnosti jsou k nalezení na www.joj.sk. Zde kromě televizního programu této soukromé slovenské televize najdete také nejnovější aktuality, žhavé novinky, sportovní zprávy, či předpověď počasí, změnu kurů a mnohé další důležité informace. Najdete zde také Inko o pořadech či hercích, kteří se na TV JOJ objevují.

V úvodu televize JOJ příliš nešlapala. To se ale postupem času změnilo a dnes joj.sk je na druhém místě slovenské sledovanosti. Od roku 2008 pak existuje také televize JOJ PLUS, kde neustále běží hlavně slovenské, ale také české filmy.

A také joj.sk nabízí archiv všech pořadů. A tak, pokud svůj oblíbený program zrovna nestihnete v televizi nebo si jej chcete zopakovat, na webu této televize je vám cesta otevřena. Neustále si tak můžete vychutnávat nejen díly Paneláku.