Reklama:

Centrum.sk na www.centrum.sk

Sponzorované odkazy

V roce 1997 vznikl na českém území jeden internetový server, který se ukázal jako velice platný a důležitý. O tři roky později na něj navázali také na Slovensku a tak i místní online uživatelé začali využívat schopností www.centrum.sk.

Centrum.sk se ihned stalo jednou z nejpoužívanějších a nejvyhledávanějších internetových webů, které slovenský trh nabízí. Přes centrum sk najdete mnoho důležitých věcí, které budete potřebovat. Využijete k tomu místní velmi dobrý vyhledávač.

Důležitou funkcí, kterou centrum.sk plní, je také e-mailová schránka. Tu zde využívá hodně lidí, kteří jsou tak v neustálém kontaktu nejen se svými přáteli, ale v podstatě s celým světem. Mail a vyhledávač však zdaleka nejsou tím jediným, co na centrumu najdete.

Dočtete se také nejnovější zprávy a novinky ze všech oblastí. Můžete se podívat, jaké je zrovna počasí na místě, kam se chystáte a pomocí mapy se tam také snadno dostat. Pokud jedete do zahraničí, určitě si rádi přeložíte nějaká slovíčka nebo zjistíte, jaký je zrovna kurz. Rádi se také podíváte, kdo slaví svátek či jaký máte horoskop. To vše a mnohem více centrum.sk nabízí.